Arslan gibi bir damat -Haber Türk Ünal Demirkaya

Arslan Nakliyat’ın sahipleri Recai -Oya Arslan’ın çiftinin oğlu Murat Arslan’la işadamı Mehmet-Ömrüye Uyanoğlu çiftinin kızları Beyza Uyanoğlu Four Seasons Hotel’de gerçekleştirilen muhteşem bir düğünle geçtiğimiz cumartesi gecesi dünyaevine girdi. Sadece OK! Dergisi’nin girmeyi başardığı düğündü bir de sürpriz nikah şahidi vardı. Yaklaşık 600 seçkin konuğun katıldığı düğün davetinin verildiği balo salonu muhteşem süslenmişti. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın kıydığı nikahta gelinin şahitliğini Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, damadın şahitliğini ise siyasetçi Mehmet Ağar üstlendi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan genç çifte bir ömür boyu mutluluk dileyerek, evlilik müessesi ile ilgili öğütler verdi. Nikahın ardından yapılan danssonrası dinlenme odasına geçen çift, yakın dostlarının tebriklerini kabul etti. Düğünün geniş detaylarını Genel Yayın Yönetmeni olduğum bugün çıkan OK! Dergisi’nde görebilirsiniz.

Gecede unutulmaz anlar yaşandı

Her detayın eksiksiz düşünüldüğü organizasyonu Da-Vet Organizasyon Neslihan Hoşcan imzasını taşırken gecenin müziklerini Mix Müzik Gaydar yaptı. Seçkin bir ambiyansın hakim olduğu davette hanımlar şıklıklarıyla göz kamaştırıyordu. Duyduğuma göre hanımlar bu düğün için haftalaca önceden hazırlıklar yapmış. Saatler gece yarısını gösterdiğinde, damadın yakın arkadaşı olan şarkıcı Kenan Doğulu sahne aldı. Doğulu sevilen eski ve yeni parçalarıyla başta gelin ve damat olmak üzere herkese unutulmaz anlar yaşattı. Davetliler müzik eşliğinde geç saatlere kadar eğlendi. Murat – Beyza Arslan çifti yoğun iş temposundan dolayı balayına 20 gün sonra çıkacaklarmış. Ayrıca damat Murat Arslan geçtiğimiz Şeker Bayramı’nda Göcek’te teknedeki tatil sırasında düşerek kaburgasını kırmış. Hala tam iyileşemediği için bu yüzden de balayını aceleye getirmek istememişler. Çifte mutluluklar diliyorum.

http://www.haberturk.com/yazarlar/unal-demirkaya-1029/222282-arslan-gibi-bir-damat

This entry was posted in Genel.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>