Klass Magazin

DA-VET CREATİVE GROUP ORTAKLARI DALYA AKOHEN, TUNA ROZANT VE NESLİHAN HOŞCAN, FİRMALARINI FARKLI KILAN ÖZELLİKLERİ VE SEVGİLİLER GÜNÜ KONSEPTLERİNİ KLASS OKURLARI İÇİN ANLATTILAR:

Neslihan Hoşcan - Klass Magazin“SEVGİLİLER GÜNÜ İÇİN KALP VE KIRMIZIYI BİRLEŞTİRDİK”

1987 yılında kurulan Da-Vet Creative Group nikâh şekeri üretimi ile başladığı yolculuğuna bugün doğum gününden düğüne, kurumsal yemekten etkinliğe her türlü event organizasyonu ile devam ediyor. İnovatif yaklaşımı ile event dünyasındaki gelişmeleri çok yakından takip eden, ulusal ve uluslararası fuarlar aracılığıyla sürekli kendini yenileyen firma gördüğü yoğun ilgi nedeniyle her gün için kabul ettiği event sayısını 3 ile sınırlamış… Da-Vet Creative Group ortakları Dalya Akohen, Tuna Rozant ve Neslihan Hoşcan, firmalarını farklı kılan özellikleri ve Sevgililer Günü konseptlerini Klass okurları için anlattılar.

Neslihan Hoşçan :
• “Bizim işimizin tekrarı yok. Bu nedenle çok stresli bir işimiz var. Organizasyon esnasında bir sürü hata, bir sürü kusur bizi pusuda bekliyor. Çünkü çok insanla çalışıyoruz. İşte bizim görevimiz o kusurları hiç kimse hissetmeden çözmek.”

Tuna Rozant:
• “Da-Vet Creative Group olarak yoğun dönemde günde en az üç tane organizasyon yapıyoruz. Her birimiz bir organizasyonun başına gidiyoruz. O kadar çok talep geliyor ki biz üç düğünden fazla kabul etmek istemiyoruz.”

Dalya Akohen:
• “Bizim öncelikli amacımız insanların takdirini kazanmaktır. Müşteri bizi severse bizimle çalışmak ister ve bizim yaptığımız işi sever. İki kriter var, birincisi sizi sevecek ikincisi ise işinizi.”

Fotoğraflar: Ahmet Çevik

Devamı ve Daha Fazlası Klass Magazin Şubat Sayısında…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>