Lavin Event

Başta düğün olmak üzere her organizasyonunuzu renklendirmek, misafirlerinizin hoşça vakit geçirmelerini sağlamak ve size muhteşem bir gün yaşatmak için profesyonel ekibimizle birlikte hizmetinizdeyiz. Kaliteliden ödün vermeyen hizmet anlayışımız, ihtiyaçlarınızı dikkate alarak hazırladığımız düğün paketlerimiz ve uygun fiyat alternatiflerimiz sayesinde tamamen içinize sinen bir organizasyon süreci geçireceğimize emin olabilirsiniz.

Söz ve nişan organizasyonlarından kına gecesine, evde vereceğiniz davetlerden bekarlığa veda kutlamalarına kadar her türlü davetiniz için bizi tercih edebilirsiniz. Çünkü şimdiye kadar başarılı işe imza atmış tecrübeli ekimize ve imkanlarımıza çok güveniyoruz. Tabii şimdiye kadar bizi tercih eden müşterilerimizin organizasyonlarını bir şölene dönüştürmemiz ve bize yaptıkları olumlu geri dönüşler de bu söylediğimizi destekler nitelikte.

Lavin Event Production & Design olarak, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için buradayız. Bu amaçla hareket ettiğimizden bizimle iletişime geçtiğiniz anda hem sizi daha yakından tanımak hem de isteklerinizi öğrenebilmek adına yüz yüze görüşme tarihi belirliyoruz. Bu sayede siz de seçtiğiniz düğün mekanı için özenle hazırlayabileceğimiz konseptleri görebilme veya en baştan planlayabilme şansına sahip oluyorsunuz. Sonraki aşamaların zaten kusursuz olduğunu göreceksiniz.

Etkinlik ve davet mekanınızın dekorasyonunda, gelin yolunuzu oluştururken veya davetli masalarınızı hazırlarken çiçek detaylarını kullanmayı çok sevdiğimizi söylemek istiyoruz. Çünkü bu çiçek detayları mekana hem doğal bir görünüm hem de zarif bir hava katıyor. Tabii bu aşamada özel istekleriniz olursa onları da yerine getireceğimizden emin olabilirsiniz. Süsleme dışında nikah şekeri ve hediyelik eşya tasarımı, davetiye tasarımı ve baskısı, LCV servisi, görsel konsept danışmanlığı, özel dans ve müzik şovları, düğün öncesi kısa film çekimi gibi hizmetlerimiz de bulunuyor.

İstanbul düğün organizasyon firmaları arasında bulunan Lavin Event hakkında daha fazla bilgi almak için; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.