Düğün Detayları

Düğün detayları

Evlilik hazırlığı süreci stresli ve uzun bir zaman dilimidir.Çiftler bu sıkıntılı zaman diliminde birbirlerine karşı hoşgörülü olmalı , mevcut zamanı doğru kullanmalıdırlar.

Zamanı doğru kullanmaları durumunda; bütçeye uygun otel, organizasyon, ses/ ışık,fotoğraf gibi elzem kalemlerin adını kolayca koyabilirler.

Plan ve programın ön planda olması gereken bu zaman diliminde öncelikle eksik ve istekleri belirlemekle başlamalıyız.

Lokasyon tespitini ilk durak olarak düşünebiliriz..Akabinde organizasyon şirketi ,gelinlik seçimi ve diğer kalemler peşisıra gelmeli…

Günümüzde her bütçeye uygun hizmet veren firmalar var..Önemli olan sizin önceliklerinizin sıralaması..kimi çiftler ” benim düğünüm 5 yıldızlı bir otelde olsun,başka birşey istemiyorum “diye düşünürken, bazıları dekorasyon detayları ile şaşırtmayı veya ünlü bir sanatçı çıkartmayı  hayal edebilirler..

Her düğün insanın kimliğini yansıtmalı..!

Güzel olan herşey pahalı değildir.Yeterki hayallerinize ve bütçenize en yakın ,doğru adresi bulabilin.Zaman startını doğru planladığın gün kazandığınız gün olacaktır., Bunu asla unutmayalım..:)

Neslihan Hoşcan

This entry was posted in Genel.

One thought on “Düğün Detayları

  1. Düğün organizasyonunun çok zevkli bir iş olduğunu düşünüyorum. Aslında bu işin öğrenmeyle değil insanın içinden gelen doğal bir yeteneğiyle olabileceğini düşünüyorum.

Bir cevap yazın