Düğün Temaları

Bir düğün teması veya düğün konsepti; çiçekler, süsleme, davetiye seçimi, müzik ve hatta kıyafet seçiminize yansıtabileceğiniz bir tarz seçimidir. Tema ve konsept, bir nesne olabileceği gibi (örneğin kuşlar, kelebekler) bir renk kombinasyonu, ya da her ikisi de olabilir. Düğün temanız düğününüz için özgün bir tarz ve hava yaratacaktır ve bu seçim tamamen ikinize aittir!
Eğer uygun bir düğün teması seçmekte zorlanıyorsanız, kendinize aşağıdaki soruları sorarak beyin fırtınasına başlayabilirsiniz.

Nerede evleneceksiniz?

Eğer düğün mekanınız tarihi bir saray, bir marina ya da orman gibi özel bir mekan ise, düğün temanız için fikirler üretmeniz için düğün mekanınız güzel bir başlangıç noktası olabilir.

Hangi mevsimde evleniyorsunuz?

Doğal güzellikler dünyanın en güzel renk kombinasyonlarına sahip! Bir mevsimi düğün temanız için baz almak işleri sizin için kolaylaştıracaktır. Örneğin yaz düğünü planlıyorsanız düğün konseptinizde lavantalara yer vermek harika bir fikir olacaktır.

Favori renkleriniz hangileri?

Her ne kadar bir rengin tek başına düğün teması olup olamayacağı tartışmaya açık bir konu da olsa, renklerin düğününüze uyumlu bir görünüm katmak için harika bir araç oldukları kesin. Kendi kişiliğinizi yansıtan renkleri ya da düğün mekanına , düğün mevsiminize yakışan renkleri seçebilirsiniz.

Siz kimsiniz?

Beraber paylaştığınız bir hobi ya da tutkunuz düğün temanızı oluşturabilir. İkiniz de tecrübeli birer yelken tutkunuysanız, marina temalı bir düğün kesinlikle çok güzel ve harika olacaktır!

Özel bir dönem tutkunu musunuz?

Belirli dönemlerin moda koleksiyonlarına yansıdığını sürekli görmekteyiz. Dönemler, düğün teması için de son derece uygundurlar. Retro ve vintage tarzları bu aralar çok moda, ama siz kendi favori döneminizden esinlenin.
Yardımcı olacağını umarak, bizim en beğendiğimiz konseptleri sizinle paylaşıyoruz.

Kırmızı Temalı Düğün
Lavanta Temalı Düğün
Limon Sarısı Temalı Düğün
Bembeyaz Temalı Düğün
Siyah Beyaz Düğün Konsepti
Güzel bir yazı (Alıntı)
Neslihan Hoscan

This entry was posted in Genel.

Bir cevap yazın